VLADIMÍR HRON

V ROLI MODERÁTORA:

Vladimír moderuje všechny druhy zábavných pořadů, nejrůznější talkshow s hosty, slavnostní galavečery a eventy. Součástí moderátorské práce jsou i hudební vstupy a bavičské skeče. Mimo češtiny je samozřejmostí moderace a pobavení zahraničního publika v angličtině.

ABECEDA HVĚZD:

nejžádanější bavičský recitál, určený pro jeviště kin, kulturních domů, divadel, slavností pod širým nebem apod. Vladimír pomocí náznakových převleků imituje a v hudebních úryvcích vzpomíná na nejslavnější hvězdy hudebního nebe. To vše v abecedním pořadí a bez použití playbacku. Tato show nedávno oslavila 2.000 reprízu a těší se stále zájmu jak v Čechách, tak na Slovensku.

ROCKOVÉ LEGENDY OD A DO Z … ŠEDESÁTÁ OD A DO Z … SEDMDESÁTÁ OD A DO Z … OSMDESÁTÁ OD A DO Z … DEVADESÁTÁ OD A DO Z … MILENIUM OD A DO Z … ITALSKÉ HITY OD A DO Z:

Antologie rocku a popu v samostatných hudebních směsích (nonstop), dělených podle dekád nebo žánru, vždy v abecedním pořadí. Vše zpíváno živě, bez použití playbacku. Vše v tanečním rytmu, show je určena především pro tančící publikum a akce pod širým nebem. Vhodné pro párty, plesy, městské oslavy…

Připravujeme: ČESKOSLOVENSKÉ HITY OD A DO Z (pro cizince moderováno v angličtině pod názvem A to Z show)

ONEMANSHOW:

stále nové fóry, stále nové příhody, stále nové hlasy, pokaždé s vtipem a naplno. Tak by se dal charakterizovat pořad, ve kterém Vladimír předvádí ty nejlepší kousky ze svého repertoáru. Pořadatelé tento pořad milují, jelikož lze zahrát v kuse jako onemanshow nebo se dělí do bloků, mezi kterými vystupují další účinkující či kapela.

POPOVÉ VÁNOCE:

Ty nejslavnější domácí či světové sváteční hity a veselé vánoční historky. Vše v uvolněném a zábavném podání Vládi Hrona. Na přání jako host mladá, nadějná a velmi půvabná zpěvačka Livie Kuchařová (sestra Miss World Taťány Kuchařové).

KOŽÍŠEK JAKO HRON!:

Spojení dvou bavičů zaručuje skvělou zábavu a strhující kouzelnickou show. S oběma protagonisty čarují jako asistentky přední české modelky Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková.

HVĚZDOLET:

Zábavná talkshow Vladimíra Hrona a Aleše Cibulky. Večer plný laskavého humoru a vzpomínek na veselé zážitky se známými osobnostmi, které prošly pořady obou protagonistů. Vše proloženo hudebními vstupy.

ZÁBAVNĚ O STÁŘÍ:

Zábavná talkshow Vladimíra Hrona a Aleše Cibulky s odborníky na seniorskou tématiku v regionu Národní sítě Zdravých měst ČR. Tento pořad pro seniory sponzoruje firma Hartmann a proto je za dotované vstupné.


Máte zájem o tohoto interpreta? Napište nám  zde.

Orientační cena

Tisk Zpět
PARTNEŘI